Preloader

Bizim Hakkımızda Bilmeniz Gereken En Önemli Şey; Bir Dijital Medya Ajansından Daha Fazlayız. FBL Medya Olarak Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmelerin Büyüme Potansiyellerini Gerçekleştirmelerine Yardımcı Oluyoruz ve Başarılarına Yatırım Yapıyoruz.

Kuruluş:2015

FBL Medya 2015 Yılında Dijital Dönüşüm Mottosuyla Kuruldu.

14 Uzman

Farklı ve Yetenekli Ekibimizle Gurur Duyuyoruz!

Kreatif Yaklaşım

Yaratıcı ve Yenilikçi Hizmet Anlayışı

Ekibimiz İle Birlikte Başarınızın Destekçisiyiz. Her Gün Daha Fazla Başarılı Olmanız İçin Çabalayacağız.

 Hakkımızda

FBL Medya Olarak, 2015 Yılından Beri Sektörde Edindiğimiz Çeşitli Tecrübe ile,  Siz Değerli Müşterilerimize Efektif Çözümler Sunuyoruz.14 Kişilik Ekibimiz İle Sürdürdüğümüz Dijital Organizasyonlarımız Sayesinde Siz Değerli Müşterilerimizin Dijital Alanda Yaşadıkları Sorunlara Farklı Bakış Açılarıyla Birlikte Çeşitli Çözümler Üretiyoruz.

Müşterilerimiz Ne Diyor?​

E-Ticaret Organizasyonlarımızı Yurt Dışına Taşımak İstiyorduk. FBL Medya İle Karşılakştık Organizasyonlarımızı Yurt Dışına Taşıyıp İşlerimizi Katlarken Aldığımız Ücretsiz Danışmanlık Sayesinde Sorunlarımızı Farkedip, Onlarla Beraber Yurt İçi Satışlarımızı Arttırdık.​
Selçuk AKDAĞ
E-Ticaret Yöneticisi
Dernek Faaliyetlerimizi Türkiye'de Sürdürmek İstediğimiz Zaman Kafamızda Bazı Soru İşaretleri Oldu. FBL Medya ile Karşılaşarak Sorularımza Çözüm Bulduk. Kafamızda Yer Edinen Bütün Sorunlara Bir Çok Alternatif Çözüm Önerisi İle Dijital Alanda Güvenebileceğimiz Bir Marka Oldu
Leyla ALİNEAVA
Dernek Yöneticisi
Türkiye'de Mevcut Bulunan Derneğimiz İçin FBL Medya ile Web Sitemizi Baştan Aşağı Yeniledik. Dernek Tanıtımımızda O Kadar Etkili Oldular ki Dernek Faaliyetlerimizin Kısa Bir Süre İçerisinde Geldiği Noktayı Gördükçe Her İhtiyacımız İçin Tek Başvurduğumuz Firma Oldu.
Ayhan TARAKÇI
Dernek Yöneticisi

Sık Sorulan Sorulaar

E-İhracat, Online PR, Dijital Entegrasyon, Dijital Reklamcılık, Proje Danışmanlığı

En Basit Tabir ile, Marka ve Kişisel Profiliniz İçin, Halkla İlişkiler Çalışmasıdır. Dijital Alanda Oluşturduğunuz İzlenim, İmajınızdır.

Dijital Pazarlama Gibi Bir Çok Organizasyondan Meydana Gelen Çalışmaları, Etkin ve Kolay Bir Biçimde Gerçekleştirip, Profesyonel Hizmet Almanıza Olanak Sağlar.

Projelerimizde Yap ve Kaybol Mantığı ile Değil, Projeniz Yürür Hale Gelene Kadar Sizinleyiz.

Bunu paylaş:

Open chat